Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.01.2011 06:59:26 

Border kolie Conny a velšteriér Alt

Aktuality

 

Máme nové stránečky - www.blackandwhitedogs.webnode.cz
 

30. listopadu

Tak, máme za sebou první oficiální závody - Katmajácké derby. Musím říct, že byly super. A jak jsme dopadli? Sobota - Open - disc., Jumping - disc., zkouška LA1 - 5. místo... Neděle - Open - disc., Jumping - disc. zkouška LA1 - 1. místo :)

22. listopadu

Tak, něco málo z novinek... Conny se mnou i přes svůj strach z koní začal chodit na vycházky... Začíná si na ně zvykat a snaží se chodit co nejblíž ke koni. Je krása jak je potom na konci pěkně vyběhaný... Jinak nás za týden čekají naše první oficiální závody agility Katmajácké derby, tak nám držte pěstičky ať to moc nepokazíme :) 

 

9. řijna

3.-4. řijna jsme se zúčastnili podzimního intenzivního tréninku u nás na cvičák. Marťa nám postavila velmi zajimavé a pěkné sekvence. Conny se moc snažil, je to šikulka. Slibuji že co nejdřiv budou články ze všech chybějících akcí... Taky jsme byli na závodech v Blansku, kde jsme se v openu diskvalifikovali a v jumpingu jsme získali 2. místo. Musím přiznat, že se nám tam vůbec nelíbila organizace, takže příště už nejedeme....

28. září

Přidáno video ze závodu z Lukové.

24. září

Tááák, máme za sebou další závody tentokrát v Lukové, kde se nám taky dařilo, v openu Conny vyhnul jednu překážku takže z toho nakonec bylo 4. místo a jumping čistý běh 1. místo. Fotečky vlastní nemáme tak alespoň přidávám odkaz na fotky od Jany Vokálové.

17. září

Přidala jsem nějaké akce, kterých se ještě letos budeme účastnit. Pár jich ještě možná přibyde časem.

13. září

Byli jsme na super výletě. Vyšli jsme ze Suché Rudné, od tama lesem Malá Morávka - Karlov - Velký kotel - Ovčárna - Kurzovka - zpět Ovčárna - Hvězda  a opět zpátky Suchá Rudná. Trasa cca 32km, krása... Foteček je jen pár, tak je potom přidám.

30. srpna

Včera jsme se zůčaustnili závodů Podhorský skok v České Třebové, počasí nám ráno vůbec nepřálo, ale zvládli jsme to. V opnu jsme se umístili na 3. místě, v jumpingu DISC.

18. srpna

Tak na dovolené v městečku Karin v Chorvatsku bylo skvěle, celých 14 dni krásně svítilo sluníčko, moře bylo teploučké... Conňas zvládl obě cesty na jedničku, i když byly díky kolonám dost časově náročné. Slaná voda mu taky nevadila, balonky na házení do vody dovedl nosit celý den... Určitě napíšu nějaké povídání. Fotky ZDE

A ještě jedna novinka, právě jsem se dozvěděla, že o víkendu budeme mít hotové nové stránečky, tak se můžete těšit.

 

23. července

Zítra odjíždíme do Chorvatska, takže se tu 14 dní nedostanu. Po dovči bude spoustu foteček Connyho v moři :D

5. července

Pracuje na nových stránkách, proto chvíli nebudou nové aktuality.

7. červen

Právě jsme se vrátili ze Šlapanické výstavy voříšků a pejsků bez PP, kde se Connyšek umístil na 3. místě. Taky jsme se zaběhali agility a zasoutěžili v sutěži pes šikulka.

28. května

Dne 25.5.2009 od nás odešla do psího nebe naše super bordeří kamarádka Fly.

Flájenko, vzpomínáme na tebe... :(

24. května

Přidáno video ze závodů v Blansku a taky z procházky s Taruškou.

10. května

Zúčastnili jsme se neoficiálních závodů v Blansku. Open nám trochu nevišel takže DISC. a v jumpingu jsme vybojovali krásné 2. místo z 25 psů. Zanedlouho bude článe, fotky i video.

8. května

Byli jsme na dlouhé prochajdě s Káťou a Taruškou. Přijeli nás do Bruntálu navštívit, tak jsme si vyšli na Uhlířák. Conňas s Taruškou dováděli jako kdysi na cvičáku, bylo to strašně fajn. Jsme moc rádi, že nám konečně vyšlo počasí a dojeli za námi. Já jsem tentokrát nefotila takže přidávám fotečky od holek. Brzy bude i videjko.

 

Taky musím do aktualit přidat jednu nemilou věc, a to že dne 23.4.2009 od nás odešel náš německý ovčák Ajda (Ajax). Dožil se krásných 15 let.  Ajánku nikdy na tebe nezapomeneme. Brzy přidám sekci In Memoriam, kde bude všechno o Ajdovi.

20. dubna

Přidané fotečky z prvního jarního koupání na Balatonu a druhého koupání na Sadraku v Opavě.

14. dubna

Slibované video z tréninku je tady: Trénink 17.3.2009

13. dubna

Konečně jsem byla schopna přidat fotečky ze zimy dovádění z Osíkem, taky fotky ze včerejšího výletu na Sovinec a nakonec fotky z dnešního velikonočního výšlapu na Uhlířský vrch.

3. budna

Jelikož už nám nastalo nádherné jaro, tak jsme vytáhli kolečkové brusle a zajeli si do Opavy zabruslit. Colem řeky se jezdí moc pěkně. Conny se alespoň pořádně proběhl :-)

31. března

Jelikož nám krásně vysvitlo na večer sluníčko, tak jsme s Connym neváhali a vyrazili na delší prochajdu na pole. Bylo tam krásně, potkali jsme Arwi, tak se vydováděl...

26. března

Měli jsme na cvičáku brigádu, tak jsme trochu pouklízeli a potom si zaskákali. Už připravuju video z minulého tréninku, ale nějak se nemůžu domluvit s porgramem ve kterém to dělám :-) 

9. března

Jelikož jsme včera byli na rodinné oslavě v Suché, tak tam Conňas mohl celý den běhat na zahradě, krásně svítilo sluníčko a bylo teploučko, tak proč ne. Taky jsme byli spolu s Altíkem a čuvačkou Nelinkou na delší procházce směrem na Vrbno pod Pradědem, samozřejmě jsme šli lesem kolem Kyselky. Sluníčko nám pálilo do zad, tak se šlo nádherně. Víc tak pěkných dnů :)

Jinak začínáme plánovat nové akce na tento rok, určitě pojedeme na nějaké neoficiální závody, neboť na oficiální si ještě vůbec netroufám. A taky na nějaké výstavy pejsků bez PP a voříšků.

25. února

Máme za sebou další trénink agility. Conny už běhá slalomek pěkně rychle, akorát občas zapomene, že je tam ještě jedna jediná poslední tyčka, kterou musí oběhnout :-))) Jinak si myslím že mu to jde moc pěkně. Už začínáme běhat venku což je super.

10. února

Přidávám fotečky z procházky s naší kámoškou Arwen TADY

21. ledna

Opět trénujeme agility!

Od včerejška jsme začali navštěvovat Katmaj v Opavě. Byli jsme na prvním tréninku a moc si to pochvaluju, skvěle jsme si zaběhali... Ani nebudu říkat jak mě na druhý den bolely nohy :) Je to tam super.

6. ledna

Přidávám fotky z 3.1.2009 z našeho oblíbeného výletu na Praděd. V sobotu bylo nádherné počasí tak se výlet pěkně vydařil, šlo se nádherně akorát u vysílače pěkně foukalo. Nádherná procházka. Fotečky TADY a video TADY.

 

2. prosince

Vyšli jsme si na výlet na Švýcarnu. Nejdřív jsme mysleli že bude škaredě foukat, ale naštěstí byla jen mlha. Autem jsme vyjeli až na Ovčárnu a od tama se pustili pěšky. Conny samozřejmě dováděl ve sněhu jak šílený, na Švýcarnu došel s omrzlou srstí :) Jak měl namrzlé obočí a řasy, tak vypadal jako starý bručoun, museli jsme se mu smát :-))) Byl to fajn výlet, ale bohužel fotečky nemáme, protože jsem doma zapoměla foťák :-(

26. listopadu

Do plánovaných akcí, jsem ještě přidala nějaké akcičky do konce tohoto roku. A pomalu vybírám na další rok.

Jinak dneska jsme si s Connym trovhu zaskákali agility. Vytáhla jsem na zahradě pár skoček a potrénovali jsme si. Šlo mu to pěkně :)

25. listopadu

Byli jsme na takové delší procházce ze Suché Rudné směrem na Hvězdu. Ušli jsme tak 6km, teda Conny daleko víc, protože pořád běhal tam a zpátky. Byla to supr procházka zimním lesem, s Connym jsme dělali kravinky ve sněhu tak se pořádně vyblbnul.  

19. listopadu

Dneska nám napadl první sníh, Conny v něm ráno dováděl ják bláznivý :) Až dostanu zpátky foťák, hnedka nahážu fotky z výletu na Praděd.

28.října

Byli jsme na prochajdě s Radůzkou, Speeďou a Merrynkou. Ukázali nám pěkné okolí Neplachovic. Conny se konečně pořádně proběhl a hlavně jsme zas nějaký čas strávili s našimi kamarády. Bylo to super, snad to zas někdy zopakujem. Fotečky jsou TADY

21. října

Dneska přišli výsledky vyšetření očí. Connyho očička jsou zdravá :)

CEA - A - clear - geneticky zdravý

19. října

Přidávám pár foteček Connyho a Altíka z nedělní podzimní procházky .

18. řijna

Byli jsme na intenzivce agility v Mokrých Lazcích. Bylo to super, pěkně jsme si zaběhali a dostali mnoho užitečných rad. Myslím, že nám to i docela šlo. Za intenzivku moc děkujeme Barči. Občas si určitě uděláme čas a zajedem za ní na trénink. Bohužel jen pár foteček najdete TADY

30. září

Přidáno videjko ze soustředění v Krnově. Moc za video děkuju Radůzce, která se toho ujala, něboť můj počítač to prostě nezvládl... Je už skoro na odpis :-)))

26. září

Ládínek v akci :-)))) - http://www.tvportaly.cz/bruntal/den-bez-aut

24. září

Přidáno video ze srazu borderek - agility.

20. září

Oslava narozenin Ladika, Lukáše, Martina, Bédi a Romika. Super akce jako vždy u Lukáše v garáži. Už dlouho jsem se takhle napobavila. Connyška hlídala mamča, protože jsem ho nechtěla trávpit v té hlasité hudbě a bandě opilců :))))

13.-14. září

Účastnili jsme se srazu border kolií a australských ovčáků, zaběhali jsme si tam agility, vyzkoušeli pasení a podívali se na spoustu dalších disciplín. Connymu byla odebrána krev na vyšetření očí tak teď čekáme na výsledky.

Fotečky tady: 1. část a   2. část

31. srpna

Jsme si udělali výlet do Opavy, kde jsme se byli okoupat na Sadraku, Conňas blbnul jako nikdy. Fotečky najdete TADY

 

30. srpna

V sobotu jsme vyrazili na svatbu Ladikova bratrance do Olomouce. Svatba byla nádherná, fotečky budou snad brzo :)

27. srpna

23. srpna nám zemřela naše kamarádka rotvajlerka Argo. Arguško, vždycky budeme vzpomínat na krásné procházky s tebou :(

25. srpna

Dneska jsme po delší době byli na poslušnosti. Myslím že to Connymu docela šlo. Pomalu se začínáme připravovat na zkoušku poslušnosti :) Jinak Altí všechno v pohodě, bylo to jen z nervozity, naštěstí.

11. srpna

Dneska nemám moc radostné novinky... Altík má krev ve stolici, takže mamča zítra co nejrychleji jede k vetovi, protože já bohužel nemůžu. Tak nám držte palečky ať je všechno OK :(

4. srpna

Konečně jsme článek ze soustředění.

26.-27. července

Byli jsme na soustředění agility v Krnově, celé soustředění bylo pod vedením Radůzky. Bylo to super, nádherně jsme si zaběhali a poznali nové super kámoše. Co nejdříve napíšu celý článek do uskutečněných akcí. Na fotečky se už teď můžete mrknout TADY a TADY

25. července

Přidáno ještě jedno video z neoficiálek v Krnově v sekci Videa

23. července

Přidán nový odkaz a přidala jsem nové akce na které se chystáme :)

19. července

Přidáno video z vořiškiády z Vítkova

12. července

Dneska jsme byli na jezdeckém dni, který pořádala Wrbna Racing ve Světlé Hoře. Dostihy byly super už se těšíme na další rok.Fotečky dodám co nejdřív.

10. července

Dneska slaví Altík svoje 7. narozeniny, tak stejně jako Connymu přejeme všechni nejlepší, hodně štěstí a zdravííí.

1. července

Dnes má Conňásek 1. narozeniny, proto mu přejemě všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a hlavně hodně úspěchů.

30. června

Zítra oslavíme Connyho 1. narozeniny :))) 

25. června

Dneska jsme byli odstranit paspárky na Connyho zadních nožičkách. Narkózu zvládnul perfektně. Nechtěl sice s obvazama moc chodit, ale teď už se dožaduje házení míčku. Doufám, že se mu to brzo zahojí a za týden budeme moci vytáhnout stehy.  U te příležitosti jsem ho hned nechala načipovat, takže už můžeme bez problémů na dovču na ostrov Pag.

21. června

Dneska jsme se účastnili našich prvních neoficiálních závodů. Conňásek se umístil na 1. místě v kategorii začátečník. Běhal nádherně, ani se mi to nechtělo věřit. Jsme moc, moc rádi, že jsme tak dobře dopadli. Musíme moc poděkovat naší skvělé trenérce Radůzce, která nás na závody bezvadně připravila, taky Betce a Kačce, které na konci běhu volali Conňáska. Holky vám všem VELIKÉ DÍKY. Jsme rádi, že vás máme. Více dopíšu v nejkratší době do uskutečněných akcí.

15. června

Konečně dodělaná fotogalerie, snad se vám bude líbit.

14.června

Byli jsme na výstavě voříšků a pejsků bez PP ve Vítkově, tentokrát jsme se sice neumístili, ale i tak bylo fajn, vyzkoušeli jsme taky doplňkové soutěže Běh pána a psa, kde sčítali časy a Nebeský skok, kde conny skočil krásný 1m. Vyhráli jsme v soutěži Pes sympatie, kde hlasovali všichni přítomni páničkové. Taky jsme poznali nového Connyho kamaráda Dastiho, s který pořád dováděli. Víc se budu snažit co nejdřív dopsat do uskutečněných akcí.

13. června

Přidánky fotečky našich kamarádu, pár jich ještě chybí, ale v brzké době je nafotíme.

 

11.června

Další propršený trénink, dorazili jsme jen já a Kačka s Taruškou. Zato jsme si krásně ve dvou zatrénovali. Tarušce se moc v dešti nechtělo a schovávala se pod střechu, ale nakonec běhala nádherně. Connymu to taky šlo, až na to, že jsem mu to kazila :)))

1.června

Máme za sebou další tréninky agility, Conny už pěkně zvládá kladinu, houpačku taky, až na to že si na konci nechce lehat a tak kruh. Tunely a skočky mu jdou nááádherně, Hlavně na posledním tréninku :) Je šikovnej.

 

18. května

Další trénink agility, sice propršený, ale i tak byl fajn. Conny si poprvé vyzkoušel slalom. Teď se rozhodujem, jestli jet za měsíc na závody, nebo ne :) No ještě uvidíme.

 

10. května

Dneska jsme byli na prvním tréninku agility v Krnově. Něco nám šlo líp, něco hůř. Trénink byl super a za něj moc děkujeme Radce, které ho vedla.

 

4. května

Byli jsme se podívat k rybníku v Andělské Hoře, kde jsme se sešli s krásnou výmarskou ohařkou Aggynkou a jejíma páničkama (Aggy), hafánci se krásně vyřádili ve vodě, Conny doma padl... Zázrak že byl unavený :)))

3.května

Jsme se vydali na hasičskou soutěž do Václavova u Bruntálu, Conny se tam vyřádil, všichni mu nadšeně házeli míčet, tak jsem na chvíli měla pokoj :) Večer jsme potom jeli na zahradu opékat, tak tam se ještě proběhl s Altíkem.

27. dubna

Zůčastnili ksme se výstavy voříšků a psů bez PP ve Šlapanicích u Brna. Umístli jsme se na 5. místě, za které jsme moc rádi :) Fotečky budou co nejdřív.

 

Více fotek ZDE

 

 

30. března

Vydali jsme se na výlet na Praděd, celý den svítilo sluníčko, bylo prostě nádherně...

28. března

Tentokrát to nebyla jen koloběžka, ale i brusle.

  27. března

Dneska, když je tak krásně tak jsme byli na koloběžce. Conny krásně táhnul. Suprovně jsme se projeli. Fotečky ZDE

  24. března

V pondělí jsme se krásně vyhli velikonočnímu nášupu a utekli jsme na běžky. Conny byl ve sněhu spokojený jak nikdy. Udělali jsme si pěkné kolečko lesem kolem Suché Rudné... No prostě nádhera. Potom jsme to vzali pěšo do Světlé hory. Byl to super výlet. Byly jsme pěkně utahaní, teda spíš já než Conny... Však to znáte...

 

21. března

Asi bohužel nepojedeme na sraz borderek, Conny dostal zánět do ucha tak nechci aby se mu to zhoršilo...

26. únor

pár foteček ze sobotního coursingu najdete ZDE

 

16.únor

Dneska jsme poprvé vyzkoušeli coursing, Conny, krásně pokaždé střapec chytil. Napoprvé mu to šlo opravdu nádherně. Fotečky se budu snažit dodat co nejdříve.

 

 

14.leden

Přidala jsem příspěvek Plánované akce, kde se dozvíte kam všude se zatím chystáme, taky jsem přidala Další fotky, kde jsou fotečky ze zimní procházky  v Suché Rudné

4. leden

přidána nová fotogalerie Zima 2007 - 2008, nový portrét a logo

11. prosinec

přidán nový příspěvek Psia duša

29.listopad

byli jsme na očkování proti vzteklině

 
TOPlist